×
ASANSÖRLÜ TAŞIMACILIK

ASANSÖRLÜ TAŞIMACILIK

PRATİK HIZLI VE GÜVENİLİR TAŞIMACILIK MODELİ

Türkiye’nin evden eve nakliyat sektöründe çığır açan hizmetleri ile tanınan Zitaş nakliyat firması, gün geçtikçe siz değerli iş ortaklarımıza ev ve ofis taşıma alanında önemli hizmetler vermektedir. Bu hizmetleri yıllar geçtikçe geliştiren şirketimiz yenilikleri de karşınıza çıkaran tek kurumsal nakliyat şirketidir. Firmamız dış asansör sistemini binalarınızın dış cephesine kurarak sizlere kaliteli, güvenli ve hızlı bir taşımacılık hizmeti vermektedir.

Ankara evden eve nakliyat şirketi olarak bilinen Zitaş nakliyat, asansörlü evden eve nakliyat modeli ile Türkiye’de birçok firmaya örnek olmuştur. Kaliteli ve güvenilir taşımacılık hizmetine hızlı olma özelliğini de ekleyerek rahat bir şekilde hareket etmenizi sağlamıştır.

Asansörlü Taşımacılık Nasıl Kullanılıyor?

Bu hizmeti almadan önce firmamız gerekli incelemeleri yapmak adına expertiz organize etmektedir. Ankara’da bazı binalarda asansör kurulum sorunu olabilir. Bunun sebebi çarpık kentleşme, yol durumu, balkon konumu gibi durumlar asansör kurulumuna engel olabilir. Ama özellikle İstanbul bölgesinde yapılan yeni binalar asansörlü ev taşımacılığı hizmetine güzel bir zemin hazırlamaktadır. Böylece ev eşyalarınızın rahat bir şekilde kamyondan hemen asansörlü sistem ile yukarı çıkmaktadır. Zitaş nakliyat farkı ile evinizi gün içinde hızlı bir şekilde taşıtabilirsiniz.

Sizde eviniz yada ofisinizi bir yerden başka bir yere gönül rahatlığı ile taşıttırmak isterseniz hemen firmamız ile iletişime geçerek ev eşyalarınızın taşınması için expertiz organize edebilir yada direk olarak http://zitasnakliyat.com/ adresine girerek ayrıntılı bir şekilde internet adresimizden bilgi alabilirsiniz.

Diğer Hizmetler

ZİTAŞ Evden eve nakliyat, Eşya Taşımacılığı ve Eşya Depolama da 67 Yıllık Tecrübe 0 534 589 21 62